Jsme Česká vejce

Zastupujeme farmáře při jednání s obchodními řetězci.

  • Zastupujeme farmáře. Jménem farmářů jednáme s obchodními řetězci tak, abychom dosáhli oboustranně výhodné spolupráce.
  • Chováme se transparentně vůči našim obchodním partnerům – farmářům i obchodním řetězcům. 
  • Zisk dělíme spravedlivě mezi farmáře ve formě nákupní ceny vajec.
  • Jsme spolehlivým obchodním partnerem, jednáme férově. 
  • Ručíme za vysokou kvalitu vajec z našich českých chovů.

Jsme ČESKÁ VEJCE CZ, a.s. již od roku 1999. Jsme odpovědnou firmou s jednotnou obchodní politikou, dostatečným výrobním zázemím a v neposlední řadě s dlouholetými zkušenostmi z výroby, zpracování a distribuce čerstvých vajec.

Naším hlavním úkolem je centrálně zajistit odbyt většiny produkce farem, se kterými spolupracujeme. Část vajec z farem proudí přímo do obchodů a ke konečnému spotřebiteli. Farmářům ale rovněž nabízíme odkup netříděných vajec. Vejce svezeme na paletách do centrální třídírny ve Vejprnicích, kde je za pomoci moderní techniky roztřídíme, zkontrolujeme jejich kvalitu a bezpečnost a následně je můžeme s označením a v obalech expedovat přímo do obchodů.

Tím je zaručena čerstvost, maximální hygiena, ale i vhodné zacházení a dohledatelný původ produkce. Zákazník má díky tomu jistotu, co kupuje. Novou třídírnu, která zvládne zpracovat 126 tisíc vajec za hodinu, otevřela ve Vejprnicích u Plzně společnost České vejce Farms, která zaměstnává pětadvacet lidí.

Farmáři, které zastupujeme:

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2022

Výroční zpráva společnosti ČESKÁ VEJCE CZ, a. s., IČO 25920901, se sídlem Konecchlumského 1075, 506 01 Jičín, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 1928, vedeného u Krajského soudu v Hradci Králové.

Kompletní znění Výroční zprávy ZDE.

 

Naše reference